Webináře a pořady

Previo nejsou jen technologie, které vám pomáhají řídit hotel či penzion. Je to také nepřeberné množství zkušeností a znalostí z oboru, o které se s vámi dělíme, abyste byli úspěšnější. Pravidelně pro vás proto chystáme webináře plné užitečných rad z hoteliérské praxe, novinek v systému a zajímavých rozhovorů s odborníky nebo se s kamerou vydáváme přímo do vašich ubytovacích zařízení na inspirativní návštěvy. Registrujte se na živý webinář nebo si pusťte předešlé pořady, ať vám žádná informace neunikne.

Aktuálně

Na návštěvě - hotelová loď Florentina

calendar22.9.2023 od 18:00

Další návštěva nás zavedla na vodu, konkrétně do netradičního hotelového provozu na lodi Florentina, která má domovský přístav v Litoměřicích. Průvodce nám dělali kapitán Ladislav Novotný a manažerka hotelu Pavla Wajshajtlová. Odhalili nám, co to obnáší provozovat hotel, který je často v pohybu, jakým způsobem získávají hosty a co vše dělají pro to, aby je pobyt na lodi bavil. Pojďte s námi navštívit romantické prostředí hotelu na vlnách.

Více informací

Webinář - Email marketing

calendar27.9.2023 od 13:00

Tentokrát se ve webináři budeme věnovat e-mailovým kampaní. A to teoreticky i prakticky. Vysílání začíná netradičně ve středu 27. 9. od 13.00 a dozvíte se v něm:

  • k čemu se emailing využívá a jaké můžeme použít nástroje
  • jak sbírat kontakty, jaké jsou druhy emailů
  • jak by měl správný email vypadat (včetně ukázek kampaní v Previu)
  • jak byste měli emaily správně strukturovat, co by měly obsahovat a jak je efektivně využívat
  • jak si emailingové kampaně krok za krokem v Previu nastavit.

Webinářem vás provedou hospitality konzultantka Jana Vlková a marketingová specialistka Kateřina Pelouchová. Vyhraďte si přibližně hodinu svého času.

Jak se přihlásit na webinář?

Registrujte se Vyplnit registraci
Přidejte si termín do kalendáře
Den předem obdržíte odkaz
1 2 3
Webináře jsou ZDARMA

Záznamy webinářů

Vysíláno: 14.9.2023

Webinář - Letní novinky v Previu 14.9.

Po letní pauze se vrací naše webináře. První webinář z podzimní série se koná 14. září od 13.00. Protože jsme přes léto nezaháleli, představíme vám v něm Letní novinky v Previu. Můžete se tak těšit například na:

  • Souběžnou práci více recepčních na skupinové rezervaci
  • Rozúčtování slevy v rámci skupinové rezervace a dílčí přepočty rezervací
  • Novinky v Alfredovi
  • Nové možnosti v databázi firem
  • Vylepšené funkce v rezervačním formuláři včetně možnosti využití odlišného cenového plánu...

S novinkami vás seznámí jako již tradičně náš previoznalec Martin Zindulka. Vyhraďte si na to přibližně půl hodinu.

Více
Vysíláno: 1.9.2023

Na návštěvě - Aparthotel Na Klenici

Vydejte se s námi na druhou návštěvu, tentokrát do Mladé Boleslavi, kde nás přivítali v Aparthotelu Na Klenici. S jeho majitelem Tomášem Lauerem jsme si povídali mimo jiné o tom, jak funguje automatizovaný provoz ubytovacího zařízení. S jeho kolegyní Daniellou Kopovou jsme následně vyrazili na prohlídku aparthotelu. Kromě praktických informací o fungování automatizace a rad, co je pro začínajícího hoteliéra důležité jsme se dozvěděli i pár vtipných příhod s hosty.

Více
Vysíláno: 18.8.2023

Na návštěvě - Hotel Svatojánský Dvůr

Rozhodli jsme se, že se vydáme do oblíbených hotelů, penzionů a apartmánů a zeptáme se jejich provozovatelů, co se skrývá za jejich úspěchem. Vznikl tak seriál „Na návštěvě“, který vás nechá nahlédnout pod pokličku, nebo chcete-li za recepci, a nabídne inspiraci pro vaše ubytování. V prvním díle jsme navštívili hotel Svatojánský Dvůr v Praze, který provozuje rodina Bubeníků a který patří mezi 10 nejlépe hodnocených hotelů v ČR. O inspiraci tam opravdu není nouze. Přidejte se k nám a objevte, co stojí za kouzlem pohody, které nabízí tato oáza v ruchu velkoměsta.

Více
Vysíláno: 20.7.2023

Webinář - Minutové rezervace

Objevte možnosti, které přináší minutové rezervace v Previu. V tomto webináři se věnujeme velké novince v Previu - minutovým rezervacím. Dozvíte se, co jsou to minutové rezervace, k čemu se využívají, ale hlavně si ukážeme jejich nastavení prakticky - napojíme si minutové prostory na služby a nastavíme jejich ceny. A podíváme se, jak se s minutovými rezervacemi pracuje.

Host webináře: Martin Zindulka, vrchní previoznalec.

Více
Vysíláno: 22.6.2023

Webinář - Cenové plány

Práce s cenovými pláne je klíč k většímu zisku. Naučte se ji. Víte, jak nastavit různé cenové plány, slevy a příplatky? Zajímá vás, proč a jak využívat šablony a kalkulační vzorce, které vám pomohou automatizovat ceny v Previu? V tomto webináři vám ukážeme, jak na to. Podíváme se také, jak pracovat s dlouhodobými a krátkodobými pobyty z pohledu ceny a v neposlední řadě vám představíme modul revenue management, který vám pomůže hlídat ceny s ohledem na obsazenost.

Host webináře: Jana Vlková, hotelová konzultantka z Previa

Více
Vysíláno: 8.6.2023

Webinář - Web a sociální sítě

Web a sociální sítě, cesta k více přímým rezervacím. Během tohoto webináře se seznámíte se základy využívání webu a sociálních sítí. Ukážeme si, jak by měly vypadat vaše webové stránky a co by na nich nemělo chybět, abyste z nich mohli vytěžit maximum. Ve druhé části, která se věnuje sociálním sítím, si představíme ty, které je vhodné ve vlastní propagaci používat, a jak by měl vypadat obsah, který je vhodné publikovat.

Host webináře: Antonín Seidl, zakladatel společnosti Saysend

Více
Vysíláno: 25.5.2023

Webinář - Online formulář R+

Naučte se nastavit rezervační formulář tak, aby vám přinášel co nejvíce hostů. Nastavte si rezervační formulář R+ tak, aby vám přinášel co nejvíce přímých rezervací. V tomto webináři vám dáme celou řadu tipů na správné nastavení. Hotelová konzultantka vám poradí, co hosty zajímá při rezervaci ubytování, jak je zaujmout a co si proto ve formuláři nastavit. Dozvíte se také, jak usnadnit hostům proces rezervace a tím získat více přímých rezervací. A samozřejmě uvidíte, jak nastavení provést v praxi.

Host webináře: Jana Vlková, hotelová konzultantka z Previa a Martin Zindulka, vrchní previoznalec

Více
Vysíláno: 11.5.2023

Webinář - Marketing v hotelnictví

Se správnou strategií se dělá marketing hotelu lépe. Připravte si ji s námi. Zjistěte, jak vytvořit marketingovou strategii, která vám pomůže získat více hostů a přímých rezervací, jak se odlišit od konkurence a jaké nástroje využít, abyste zaujali potenciální zákazníky. Ve webináři se také dozvíte, co by měl splňovat správný web a rezervační formulář, který vám přinese úspěch.

Host webináře: Jaroslav Tík, marketingový specialista Previo a Kateřina Pelouchová, marketingová specialistka Previo

Více
Vysíláno: 27.4.2023

Webinář - Novinky v Previu

Představujeme vám novinky, které se v Previu objevily v prvních měsících roku 2023. Od dárkových poukazů přes aktualizovanou Housekeeping aplikaci až po řadu nových funkcí, třeba v Alfredovi.

Více